Triangle 900

Masivní designový prvek do vaší zahrady i restaurace. Tělo grilu je vyrobeno z ušlechtilé oceli známé jako corten. Grilovací plotna a polohovatelné grilovací rošty jsou vyrobeny z potravinářské nerezi. Soušástí grilu je nerezový popelník, který slouží navíc k regulaci přívodu vzduchu a kontrole hoření.

Díky zvoleným materiálům je gril prakticky bezúdržbový. Jedinou Vaší starostí bude vysypání popela a očištění grilovacích ploch před grilováním. Gril je vhodný pro přímé i nepřímé grilování, velikost je ideální pro  rodinné oslavy do třiceti lidí, své využití najde i ve venkovních restauracích.

Gril je vhodný zejména pro steaky, burgery, grilovanou zeleninu, slaninu, klobásy, bramboráky, obilné placky, vejce, sýry i různé směsi. S litinovým kotlíkem nebo pánví rosšíříte svůj gril o plnohodnotnou zahradní kuchyň.

Konstrukce grilu je navržena tak, aby veškerá mastnota odcházela systémem drážek po stěnách topeniště až do sběrné nadoby na popel. Tyto drážky slouží také pro lepší cirkulaci vzduchu a rovnoměrnější hoření a prohřátí grilovací desky. Díky trojůhelníkovému tvaru grilovací desky je teplotní rozsah ideální pro přípravu různých pokrmů společně, zároveň tak jednoduchým způsobem vyřešíte odložení steaků do chladněší zóny ihned po grilování.

Gril je v základním provedení navržen pro nepřímé grilování na nerezové desce. V případě, že se chystáte gril využívat i na přímé grilování, navštivte naší sekci doplňků a objednejte si sestavu polohovatelného nerezového roštu. Na jeden gril je možné umístit až tři grilovací rošty.

Gril je dodáván v surovém stavu, svojí hnědou cortenovou patinu získá působením vnějších vlivů až po čase v závislosti na prostředí, ve kterém bude umístěn. V případě zájmu můžeme dodat gril s uměle urychlenou finální patinou za příplatek 3.200Kč. Doba dodání je v tomto případě čtyři týdny od objednání. Při on-line objednání je třeba tuto možnost přidat v sekci "corten". Pro lepší manipulaci s grilem je možné dodat v rozloženém stavu (podstavec a topeniště).

31 000,00 Kč