Triangle 660

Masivní designový prvek do vaší zahrady i veřejného prostoru. Tělo grilu je vyrobeno z ušlechtilé oceli známé jako corten. Grilovací plotna a polohovatelný grilovací rošt jsou vyrobeny z potravinářské nerezi.

Díky zvoleným materiálům je gril prakticky bezúdržbový. Jedinou Vaší starostí bude vysypání popela a očištění grilovacích ploch před grilováním. Gril je vhodný pro přímé i nepřímé grilování, velikost je ideální pro menší rodinné oslavy, své využití najde i ve veřejném prostoru, ideálně jako součást grilovacích zón v městských parcích.

Gril je vhodný zejména pro steaky, burgery, grilovanou zeleninu, slaninu, klobásy, bramboráky, obilné placky, vejce a sýry. S litinovým kotlíkem nebo pánví  posunete svůj gril o další level

Konstrukce grilu je navržena tak, aby veškerá mastnota odcházela systémem drážek po stěnách až na dno topeniště. Tyto drážky slouží také pro lepší cirkulaci vzduchu a rovnoměrnější hoření a prohřátí grilovací desky. Díky trojůhelníkovému tvaru grilovací desky je teplotní rozsah ideální pro přípravu různých pokrmů společně, zároveň tak jednoduchým způsobem vyřešíte odložení steaků do chladněší zóny ihned po grilování.

Gril je v základním provedení navržen pro nepřímé grilování na nerezové desce. V případě, že se chystáte gril využívat i na přímé grilování, navštivte naší sekci doplňků a objednejte si sestavu polohovatelného nerezového roštu.

Gril je dodáván v surovém stavu, svojí hnědou cortenovou patinu získá působením vnějších vlivů až po čase v závislosti na prostředí, ve kterém bude umístěn. V případě zájmu můžeme dodat gril s uměle urychlenou finální patinou za příplatek 1.800Kč. Doba dodání je v tomto případě čtyři týdny od objednání. Při on-line objednání je třeba tuto možnost přidat v sekci "corten". Pro lepší manipulaci s grilem je možné dodat v rozloženém stavu (podstavec a topeniště).

Tento typ grilu je nutný napevno ukotvit do rovné pevné podložky, ideálně napřímo do betonové dlažby. V případě vašeho zájmu můžeme dodat i verzi určenou pro kotvení pod dlažbu.

15 100,00 Kč