Špízák

Novinka

Masivní designový prvek do vaší zahrady. Tělo grilu je vyrobeno z ušlechtilé oceli známé jako corten. Grilovací desky, výměnný grilovací rošt a grilovací meče jsou vyrobeny z potravinářské nerezi. Police jsou osazeny přírodním kamenem.

Díky zvoleným materiálům je gril prakticky bezúdržbový. Jedinou Vaší starostí bude vysypání popela a očištění grilovacích ploch před grilováním. Gril je vhodný pro přímé i nepřímé grilování, velikost je ideální pro menší rodinné oslavy do deseti lidí, své využití najde i ve veřejném prostoru jako designový i plně funkční prvek zahrad a grilovacích stanovišť v parcích

Gril je vhodný zejména pro steaky, špízy, burgery, grilovanou zeleninu, slaninu, klobásy, bramboráky, obilné placky, vejce a sýry.

Součástí každého grilu jsou 4 extra dlouhé grilovací meče. V sekci doplňků naleznete také odnímatelný nerezový rošt pro přímé grilování.

Gril je dodáván v surovém stavu, svojí hnědou cortenovou patinu získá působením vnějších vlivů až po čase, v závislosti na prostředí ve kterém bude umístěn. V případě zájmu můžeme dodat gril s uměle urychlenou finální patinou za příplatek 2.700Kč. Doba dodání je v tomto případě čtyři týdny od objednání. Při on-line objednání je třeba tuto možnost přidat v sekci "corten".

29 000,00 Kč