Pavouk Corten s nerezovým roštem

Novinka

Originální ohniště jako zajímavý prvek zahradní architektury. To je náš nový gril, rezatý pavouk, kolem kterého lze pohodlně usadit celou rodinu i s partou přátel. Pavoučí ohniště je vhodné pro opékání špekáčků, přípravu kotlíkového guláše, grilování na přídavném nerezovém roštu, nebo jen jako středobod večerní pohody u plápolajícího ohně.

Každý jistě víme, jak se děti pokaždé těší na to, že si bude každé držet svůj klacík se špekáčkem sám, ale ve finále držíte v každé ruce minimálně po dvou a děti běhají všude kolem a o opékání již dávno nejeví žádný zájem. S Vaším novým ohništěm je po starostech. Již při návrhu pavouka se s tím počítalo. Je zde dostatek opěrných ploch, kde se dají grilovací jehly bez problémů opřít, špekáčky se opékají bez Vaší účasti a Vy máte nakonec obě ruce volné a můžete se věnovat sklenici lahodného moku, nebo partnerce, či partnerovi po Vašem boku.

Tělo grilu je vyrobeno ze silnostěnné speciální oceli, známé jako corten. Tato ocel je navržena tak, aby na jejím povrchu vznikla tenká oxidační vrstva a zamezila tak hloubkové korozi. Grilovací rošt včetně mezikusu je vyroben z potravinářské nerezi. Popelník je odnímatelný, takže se při čištění již nemusíte nikam tahat s celým ohništěm, jednoduše povoučí nohy na chvilku odložíte stranou.

Gril je téměř bezúdržbový. Jedinou Vaší starostí bude vysypání popela a umytí nerezového roštu po grilování. Rošt je odnímatelný, vhodný pro mytí jak v myčce, tak klasickou metodou - v potoce:-). Nebo jej před dalším grilováním jen proženete trochu více ohněm....

Gril je vhodný pro pro přímé grilování zeleniny, kuřecích kousků, ryb, či tropického ovoce, opékání špekáčků, ale také pro přípravu kotlíkových polévek, gulášů, ovarů a dalších lahůdek. Své využití najde i jako běžné ohniště, designový prvek zahrady, nebo originální květináč.

Ohniště je dodáváno v surovém stavu, svojí hnědou cortenovou patinu získá působením vnějších vlivů až po čase, v závislosti na prostředí ve kterém bude umístěn. V případě zájmu můžeme dodat gril s uměle urychlenou finální patinou za příplatek 1.300Kč. Doba dodání je v tomto případě 4 týdny od objednání. Při on-line objednání je třeba tuto možnost přidat v sekci "corten".

7 550,00 Kč