Offset Combo Reverse Smoker - LOKOMOTIVA

zakázková výroba CZECH MADE

BBQ bez kompromisů. O tom se nedá psát, to se musí zažít na vlastní kůži. Ale pozor, jedná se o neskutečně návykovou mašinku. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že pokud jednou prožijete den pitmastera, jen těžko se postavíte zpět k běžnému grilu.

Tady se na grilování nehraje, tady už jde o životní směr, kde není cesty zpět. Pokud Vám nevadí, že Vás to nadobro vtáhne do světa amerického stylu, kdy bbq je jeden nekonečný sen, tak jste tu správně.

Na materiálu rozhodně nešetříme, veškeré díly jsou z nerezavějící oceli, případně z patinujícího cortenu. Topeniště vyrábíme odizolované dvouplášťové, nerezová komora je tloušťky 6mm. Spodní teplovodní tunel s řízeným průtokem tepla, komínové klapky a obousměrné vedení tepla nám zajistí téměř konstatní teplotu v celé délce udírny.

Brisket, žebra, vepřový bok, kolena, celé krůty a kachny, ale také libová kotleta, nebo celá šunka? Proč váhat? Klidně naložte mašinu čím chcete, nastavte si díky variabilnímu nastavení komínových klapek a rozvodného spodního tunelu v každé sekci jinou teplotu a děj se vůle boží, tedy spíše, děj se vůle přesně tak, jak si budete přát. Křupavá kůrčička, šťavnaté tělo celých několikakilových kusů, točené pivečko a ráj na zemi. To je to, co Vás čeká!

Pokud máte zájem, neváhejte se na nás obrátit a přijďte si navrhnout stroj, který Vám bude přesně sedět pro Vaší osobní potřebu, Vaší restauraci, nebo Váš pojízdný BIGGRILL. Ano, je to tak, můžeme Vám vyrobit stacionární stroj, ale také mobilní verzi homologovanou pro provoz po komunikacích po celé EU a stejně tak horskou dvouplášťovou verzi na saních.

A takový malý, velký, tučný, ale lahodný bonus na závěr. V případě vašeho zájmu, Vám Vaší novou hračku rád osobně odzkouším a Vás u té příležitosti pohostím.....inspiraci můžete zatím čerpat na facebookových stránkách grilujeme, udíme


0,00 Kč