NECHCE SE VÁM INVESTOVAT DO NOVÉHO GRILU?

Několikrát do roka přicházím s novými nápady, které si musím nejprve pořádně otestovat. Většinou se během testování snažím zaznamenat alespoň pár fotografií a sdílet je na našem facebookovém profilu grilujeme, udíme, takže s předstihem můžete vědět, které další kousky se tady pravděpodobně za nějaký čas objeví. Je jen na Vašem rozhodnutí, jestli si počkáte na finálně odladěný kus pro sériovou výrobu, nebo si budete přát opravdový originál. Někdo jej může brát pouze jako použitý brak, já si však stojím za tím, že se jedná o ideálně zajetý kus:-)


NEJSTE SI ZCELA JISTÍ, KTERÝ GRIL JE TEN PRAVÝ, KTERÝ BY MĚL S VÁMI JIŽ ZESTÁRNOUT? CHCETE SI GRIL, NEBO UDÍRNU POUZE VYPŮJČIT?

Veškeré grily a udírny, které naleznete na našich stránkách, jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, jsou navrženy a vyrobeny tak, aby vedle nás zestárly, aby se staly takovým malým dědictvím, co tady zanecháme třeba i svým dětem. Je tedy pochopitelné, že si takovýto gril budete chtít nejprve pořádně odzkoušet. Neváhejte tedy využít naší půjčovny, svolejte si partu přátel a uspořádejte pořádnou víkendovou grilovačku.


NECHCETE GRILOVAT VŮBEC, ALE CHCETE SI POCHUTNAT S RODINOU NEBO PŘÁTELI NA GRILOVANÝCH POCHOUTKÁCH? POZVĚTE NÁS K SOBĚ A MY SE JIŽ O VŠE POSTARÁME....

Ne každý chce trávit celé dny nad grilem, nemá čas věnovat se přípravě surovin, nebo prostě raději jen tráví čas s rodinou a svými přáteli, přesto by rád zažil pořádnou grilovačku takříkajíc "na klíč". Plně tomu rozumím a jsem připraven, ať již sám, či s týmem svých spolupracovníků, dorazit k Vám a o vše se postarat. Dle počtu účastníků a Vašich chutí připravím menu, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Možnosti jsou takřka neomezené. Máte rádi grilované sele, krůtu nebo dokonce býka? Přejete si zažít bbq jako v Texasu? Dáváte přednost italské kuchyni nebo  lehčím pokrmům? Chcete vyzkoušet steaky z Jižní Ameriky nebo raději rybí menu? A co kotlíkový guláš? A k tomu všemu si navíc upéci domácí chléb v naší cestovní zahradní peci? Neváhejte se dotázat na možnosti co nejdříve a rezervujte si svůj ideální termín ještě dnes....

COKOLI DALŠÍHO VÁS ZAJÍMÁ....

se pokusím co nejdříve zodpovědět